5 direkli teknemize hoş geldiniz!

Rahatlama ve keşif dolu farklı bir tatil

Gemi turlarımız sizi büyüleyecek!
Club Med 2, konforlu bir yolcu gemisinde benzersiz bir deneyim sunar. Rahatlama, spor ve keşfetmenin mükemmel kombinasyonunun keyfine varacaksınız. 5 yelkenli gemimizin dekoruna ve eşsiz atmosferine bayılacaksınız. Neden bekliyorsunuz? Yelkenler fora!

Kış Karayip Gemi Turları

Kış: Karayiplerde Gemi Turları

Kasım'dan Nisan'a

Kışın ortasında Karayip güneşi, plajları, tatları ve renklerinden daha iyi bir şey yoktur.
Geziniz, seyahat ederken aynı zamanda bir hazine avında hissedeceğiniz mükemmel bir deneyim sunuyor: cennet adalar ** Grenada **, ** Marie-Galante ** ve ** Curaçao ** 'yu keşfedin - veya ** Panama ** gibi daha özel durakları keşfedin.

Club Med 2, Karayipler'in sunduğu en güzel yerleri ziyaret etmek için mükemmel bir seçimdir. Her şeye sahiptir - böylece her gün yeni kültürlerin ve yeni deneyimlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm Karayipler Gemi Turları

Kış 2020 - 2021: gemi turları iptal edilmiştir

Kış 2021 - 2022, şimdi Happy First -% 15 Erken Rezervasyon teklifiyle

Yaz: Akdeniz'de Gemi Turları

Yaz: Akdeniz'de Gemi Turları

Mayıs'tan Ekim'e

Uzun bir hafta sonu veya daha da uzun b'r her şey dahil yolculukla Akdeniz sahilinde yelken açın.

Akdeniz'in incilerini keşfedin: ** İtalya **, ** Korsika ** veya ** Yunanistan ** ve adalar ...
** Meteora ** kayaları, kaçırılmayacak ** Santorini ** ve baş döndürücü kayalıkları ve Girit cazibesiyle ** Kandiye **. Keşfetmeye meraklı olanlar ** Kiklad Adalarında ** mola verebilir ve ** Calvi ** ve ** Capri ** gibi efsanevi kasabaları ziyaret edebilirler.

Tüm Akdeniz gemi turlarını keşfedin

Yaz 2021 - 2022, şimdi Happy First -% 15 Erken Rezervasyon teklifiyle

Bahar2022, 29 Eylül itibariyle

Kısa Gemi Turları

Akdeniz'de yaz boyunca

Dünyanın en büyük yelkenli teknesinde uzun bir hafta sonu veya hafta ortası molası için yelken açın. Her şey dahil yolculuğunuza neler mi dahil? Rahatlama, spor, sağlık ve keşif ...

Daha fazla

Transatlantik gemi turları

Akdeniz'den Karayiplere ve Karayiplerden Akdeniz'e

Sonsuz huzur duygusu, ufukta yalnızca okyanusun derin maviliği: Club Med 2 ile Atlantik'i büyük kaşiflerle aynı rotayı kullanarak keşfedin!

Daha fazla keşfedin

Olağanüstü beş direkli gemiye hoş geldiniz

Gemi turları için ideal olan geniş tik güverteleri ile bu beş direkli gemi rahat ama samimi bir his veriyor: geniş ** deniz manzaralı kabinler **, Club Med ** Spa'da ** rahatlama ve ** güvertede inanılmaz bir seyir eşliğinde su sporları **.

Dünyanın en büyük yelkenli teknesi

Okyanus tonlarını ve yüksek kaliteli malzemeleri birleştiren şık hatları ve çağdaş tasarımı ile Club Med 2, büyük yelken geleneğine sadık kalır. Küçük kapasitesi ve sığ sulara kadar ilerleyebilen tasarımı ile yolcu gemisi özel liman ve palamarları ziyaret edebilir.

Daha fazla

Benzersiz Atmosfer

İster 5 yelkenlinin yanında okyanusu seyredin, ister restoranlarından birinde masada yemek yiyin ya da tik güverteleri dolaşın, Club Med ruhunu yansıtan samimi bir hisle suyun üzerindeki bu özel alanın tadını çıkarın.

Daha fazla

Herkes için Aktivite

Denizden vazgeçemeyenler, geminin kıç tarafındaki ** deniz salonunu ** ziyaret etmekten mutluluk duyacaktır. Ya da G.O.®'larımız tarafından tasarlanan bir programı denemek için son teknoloji olanaklar ve deniz manzaralı ** fitness salonunda ** form tutup toksinlerinizden arınmaya ne dersiniz? Rahatlama söz konusu olduğunda, Carita® ** spa *** ve güzellik için ** kuaför salonunun ** keyfini çıkarın.

Daha fazla

Temalı Gemi TurlarıGolf, wellness, kültür...

Club Med 2'deki özel hizmetlerin ve aktivitelerle birlikte bir gemi yolculuğunun tadını çıkarın ve sevdiğiniz şeyleri yapın. İlgi alanlarınıza göre hazırlanmış farklı yolculuklar sizi bekliyor.

Golf Temalı Gemi Turları

Tam isabet!

En fazla 5 golf sahası kullanım ücreti içeren golf paketi ile, Akdeniz'in en prestijli golf sahalarından bazılarını ziyaret etmek için mola verin.
1 veya 2 PGA uzmanı gözetiminde her şeyi halledeceğiz: çantalarınızı taşımak, gemi ile golf sahası arasında nakliye, buggie'ler ve daha fazlası.
Golfçü olmayanlar çeşitli kara ve su sporlarının keyfini çıkarabilir.

  • Ek ücret.
Daha fazla

Aile Gemi Turları

Aile gezisi

Okul tatillerinde G.O.®'larımız tüm gün çocuk bakımı sağlar.
Burada tüm aile için birçok aktivite var ve Club Med'de olduğunuz için her şey sizin için organize edilmiş olacak!

Böylece ebeveynler rahatlayabilir ve özgürlüğün tadını çıkarabilir!

Keşfedin