Fas Tatili

Anakaranın kuzey batısı ucunda yer alan nane ağacı, çöl boyunca deve turları ve labirent gibi pazarlarda yapılan pazarlıklar, hepsi Fas kültürüne özgü. Agadir ve Marrakech Palmaraie gibi premium her şey dahil tesisler dünyanın en iyi sahalarında golf oynama imkanı sunarken, kuzeyde bulunan Smir ve Yasmina Fes, Meknes ve Tangier gibi tarihi şehirleri keşfedebileceğiniz aile odaklı rahatlatıcı ve bir o kadar yeni deneyimler ile dolu tatil deneyimi sizleri bekliyor.

Gorkemli bir ahşap kapıyla şehrin cılgınlığından korunan Agadir'in kalbinde bolca spor ve egzersiz imkanıyla Fas geleneğine adım atan bir dunya bulacaksınız.

ŞİMDİ 5,095 TL yerine 5,995 TL kişibaşı*
Ulaşım dahil

Agadir

Fas

Efsanevi hurma agaçlarıyla çevrili, huzur ve sakinlik dolu bir vahada, tipik Fas mimarisine göre inşa edilmiş tesiste, berberi tarzında düzenlenmiş odaları keşfedecek, ısıtılmış açık havuzunda vücudunuzu şımartacaksınız. 9 delikli, driving range'li pitch and putt golf parkurunda zaman geçirip, Spa®* keyfini yaşayarak, "Kırmızı Şehir"in tarihi saraylarını ve çarşılarını ziyaret etme fırsatı bulabileceksiniz.

Cebelitarık Boğazı'nın ve Beyaz Şehir Tangiers'in hemen yanı başında, Akdeniz'in kıyısında zakkum ve palmiye ağaçlarının arasındaki yemyeşil bir tepede yer alan Yasmina, Jean-Philippe Nuel tarafından tamamen yeniden tasarlandı.

https://www.clubmed.com.tr/d/Hint-Okyanusu/Maldivler